soul with a twist's Blog

Robyn – info o nowej płycie

leave a comment »

W sieci już od jakiegoś czasu zaczyna się robić głośno na temat nowego albumu szwedzkiej wokalistki o imieniu Robyn.

Na początku roku w świecie muzycznym pojawiła się wiadomość, że Robyn wyda nowy album na już na wiosnę, ale że w wakacje ma wyjść następny, po czym na jesieni ma się ukazać album nr 3. Informacja wydawała się być oficjalna, ale  myśl, żę Robyn wyda 3 albumy w tak krótkich odstępach czasowych wydawała się zbyt dobra, żeby była prawdziwa.

Tak też się stało, bo oficjalnie to nie bedą 3 albumy, tylko jeden album podzielony na 3 części, które wyjdą odpowiednio wiosną, latem i jesienią tego roku. Dostaniemy tak jakby 3 EPki, które w całości będą składały się na cały nowy album, choć sama zainteresowana EPkami tego nie nazywa:

But for me this is not an EP or a lesser version of an album. It’s an album, but it’s maybe not the normal length, so I can go back to the studio again and release these songs while they’re actually fresh, and go back to the studio and work on more stuff while touring.”

Robyn potwierdziła także tytuły kawałków, które mają znaleźć się na jej nowym wydawnictwie. Pierwszy kawałek, który znalazł się już w sieci to „Dance Hall Queen„, znany wcześniej pod tytułem „No Hassle„. Możecie go posłuchać TUTAJ. Ja dodam tylko, że został on wyprodukowany przez Diplo, znanego między innymi ze współpracy z M.I.A. czy Santogold. W tym tygodniu znalazł się w sieci filmik z Robyn, w którym można usłyszeć fragmenty 4 nowych piosenek.

Vodpod videos no longer available.

W klipie można było usłyszeć:

  1. „Looking for Love”(?), wyprodukowany przez Savage skulls
  2. None of Dem„, produkcją zajęli się Panowie z Röyksopp
  3. Dancing On My Own„, producent nieznany, ale z lekka brzmi jak robota Kleerup
  4. Don’t Fuckin’ Tell Me What To Do„, wyprodukowany przez Klasa Åhlunda

Piosenki brzmią naprawdę obiecująco i już nie mogę doczekać się ich oficjalnej premiery. Myślę, że na nowym albumie znajdzie się więcej tak dobrych kompozycji. Robyn należy do tych artystek, które nigdy nie zawodzą i zawsze dostarczają materiał pierwszej klasy.

Reklamy

Written by soulwithatwist

Marzec 12, 2010 @ 3:45 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: