soul with a twist's Blog

Lady GaGa – Telephone (Feat. Beyoncé) (Official Video)

leave a comment »

11 marca odbyła się światowa premiera nowego teledysku Lady GaGi do singla „Telephone„, w którym także dzielnie udziela się Beyoncé.

„Hype” był wielki, bo już parę razy przekładano premierę tego klipu, a GaGa tłumaczyła to tym, że po prostu chce aby klip był jak najbardziej dopracowany pod każdym możliwym względem. Poniżej możecie obejrzeć sobie ten ponad 9 minutowy obrazek:

Teraz parę słów ode mnie na temat powyższego klipu. Niby wszystko dopracowane, ogląda się go jak mini film, ale jednak cały czas czegoś tutaj brakuje. Muszę niestety stwierdzić, że „hype” był niepotrzebny, bo tylko narobił wielu ludziom nadziei, że zobaczymy coś niesamowitego. Klip ma Tarantinowski klimat, może też dlatego, że sam Quentin Tarantino użyczył tego samego wozu „Pussy Wagon„, którym poruszała się główna bohaterka jego filmu „Kill Bill„. Teledysk jednak rozczarowuje. Niby jest jakaś historia, ale wszystkie wątki(tak, jak ta w restauracji z otruciem klientów) nie są do końca ze sobą sensownie powiązane i wszystko wychodzi bardzo chaotycznie. Chaos zazwyczaj ma jakiś sens w jej klipach, ale tutaj myślę, że zdecydowanie doszło do przerostu formy nad treścią. Idiotycznie też wyszły popisy aktorskie dwóch Pań. Miało być kiczowato, wyszło biednie i sztucznie z tą grą aktorską. Dlatego na koniec ode mnie mała rada, żeby GaGa jak i też Beyoncé trzymały się muzyki, a aktorstwo niech zostawią specjalistom. Powiem tylko jeszcze, że jak do tej pory „Paparazzi” i „Bad Romance” to moje ulubione klipy Lady GaGi. Zobaczymy, może teledysk do następnego singla „Alejandro” będzie nieco lepszy. Good luck!

Reklamy

Written by soulwithatwist

Marzec 13, 2010 @ 11:26 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: