soul with a twist's Blog

Robyn – Fembot

leave a comment »

Dziś fanów szwedzkiej piosenkarki o imieniu Robyn spotkała dość miła niespodzianka. Otóż, już od dziś można posłuchać nowej piosenki od Robyn z jej nadchodzącego albumu.

Piosenka, jak na tą chwilę nazywa się „Fembot” i można ją usłyszeć na oficjalnej stronie artystki. Piosenka jest naprawdę przyjemna, utrzymana w klimacie elektronicznym z lekką domieszką r’n’b. Przy okazji premiery nowej piosenki Robyn wyjaśniła parę rzeczy na temat nowej płyty.

But these releases are not EPs. They’re albums with enough songs to make them feel like real bodies of work. They are shorter than usual, but still closer to ten songs than five.

Right now I’m finishing the first one, which is going to come out in June. I’m already working on the second album so I hope that’ll come out sometime after the summer. Then later on maybe another release. Let’s see how far we get.

I feel like the dance world is like the last genre to be really be exploited or commercialized in the right way. It’s really going to have its time now and not just be looked upon as kitsch.

Nowego albumu możemy się spodziewać już w czerwcu, chociaż nie mamy jeszcze konkretnej daty premiery. Na pewno będzie przy czym się pobawić, bo jak sama Robyn mówi, muzyka pop/dance to jest to czym się interesuje i nie ma zamiaru od tego uciekać. Poza tym możemy się spodziewać więcej niż 5, ale mniej niż 10 utworów na nowym krążku. Zapowiada się dość interesująco. Robyn może sobie pozwolić na takie eksperymenty z wydawaniem swoich płyt, bo nagrywa dla założonej przez siebie samą wytwórni „Konichiwa Records„, w której oczywiście ma wolną rękę jeżeli chodzi o to co i jak chce robić ze swoją muzyką. Brawo! Ja już nie mogę doczekać się nowego wydawnictwa.

Reklamy

Written by soulwithatwist

Marzec 17, 2010 @ 8:08 pm

Napisane w Music

Tagged with , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: