soul with a twist's Blog

Leona Lewis – Love Is Your Color (Feat. Jennifer Hudson)

with one comment

W tym tygodniu dostaliśmy również zapowiedź tego co nasz czeka na ścieżce dźwiękowej do drugiej części filmu „Seks w Wielkim Mieście„. Pierwszą piosenką, która promuje nadchodzący film jest „Love Is Your Color” wykonywana przez brytyjską wokalistkę Leone Lewis, jak i również zdobywczyni Oscara Jennifer Hudson.

Piosenka to dość przyjemny i spokojny utwór. Nie ma w nim nic nadzwyczajnego, dlatego nie ma się czym tutaj zachwycać. Nie dziwi mnie to, bo ścieżki do tego rodzaju filmów nie są zazwyczaj wysokich lotów. Piosenki na nich albo złożone są z coverów, bądź też właśnie takich nijakich popowych kawałków jak „Love Is Your Color„, które nagrywane są tylko po to, żeby zareklamować film. Szkoda, bo Leona i Jennifer to jedne z lepszych wokalistek jakie aktualnie mamy na scenie muzycznej i aż serce pęka, jak człowiek widzi jak marnują się nagrywając takie „hity”.

Reklamy

Written by soulwithatwist

Maj 11, 2010 @ 10:17 am

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] Wczoraj pisałem już co nieco o ścieżce dźwiękowej do drugiej części filmu “Seks w Wielkim Mieście“. Dziś dostajemy kolejny utwór, który znajdzie się tej ścieżce i tym razem jest to Alicia Keys w utworze  zatytułowanym “Rapture“. […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: