soul with a twist's Blog

Kylie Minogue – All The Lovers

leave a comment »

O najnowszym projekcie muzycznym, australijskiej piosenkarki muzyki pop Kylie Minogue pisałem trochę już TUTAJ. Dziś za to odbyła się oficjalna premiera pierwszego singla Kylie zapowiadającego nadchodzący 11(!) już studyjny album wokalistki.

Piosenka „All The Lovers” została wyprodukowana przez Jima Eliota, jak i po części też Stuarta Price’a. Piosenka to wręcz idealny utwór na nadchodzące letnie dni i wieczory. Delikatny wokal Kylie, plus intensywny pulsujący bit sprawiają, że człowiek zapomina o swoich problemach i po prostu poddaje się muzyce. Kawałek nieco przypomina mi piosenki „I Believe In You” i „The One„, ale to absolutnie nie przeszkadza. Jest to naprawdę idealny pierwszy singiel, który myślę, że zdobędzie swoich słuchaczy swoją magią. Nie zdziwi mnie więc, jeżeli piosenka „All The Lovers” zdobędzie pierwsze miejsca list przebojów. Ona właśnie została do tego stworzona. Kylie nie mogła wybrać lepszego pierwszego singla. „All The Lovers” miało swoją światową premierę dzisiaj, ale oficjalnie będzie można ten kawałek zakupić 13 czerwca.

Teledysk został już do niego nakręcony, a za reżyserie odpowiada Joseph Khan, który zrobił klipy m.in. dla Britney Spears („Toxic„, „Womanizer”), czy Kelly Clarkson („Behind These Hazel Eyes„). Premiera tego obrazka ma odbyć się niedługo i z tego co można było zobaczyć w internecie na zdjęciach z planu, zapowiada się całkiem interesujący teledysk.

Oprócz premiery nowego singla Kylie, dostaliśmy również tracklistę nowej płyty, która nosi tytuł „Aphrodite„, a jego premiera zapowiedziana jest na 5 lipca. Producentem albumu jest Stuart Price.

1. All The Lovers
2. Get Outta My Way
3. Put Your Hands Up (If You Feel Love)
4. Closer
5. Everything Is Beautiful
6. Aphrodite
7. Illusion
8. Better Than Today
9. Too Much
10. Cupid Boy
11. Looking For An Angel
12. Can’t Beat The Feeling

Reklamy

Written by soulwithatwist

Maj 14, 2010 @ 11:18 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: