soul with a twist's Blog

Mark Ronson – Circuit Breaker (Official Video)

leave a comment »

Nareszcie dostaliśmy małą próbkę tego co może nas czekać na nadchodzącym trzecim solowym albumie brytyjskiego producenta Marka Ronsona, znanego głównie z współpracy z kontrowersyjną piosenkarką Amy Winehouse.

Pierwszy klip/utwór, który został w tym tygodniu zaprezentowany nosi nazwę „Circuit Breaker” i jest to w całości kawałek  instrumentalny. Teledysk został oparty na grze komputerowej „Legend Of Zelda„, a za jego realizację odpowiadają Jordan Galland i Gary Breslin. Za to sama piosenka klimatem bardzo przypomina mi muzykę z lat ’80. Słuchając tego kawałka, odczuwam niesamowitą tęsknotę za „prostotą” tamtych lat. „Circuit Breaker” to naprawdę fajny utwór, który dzięki swojemu old-schoolowemu klimatowi fajnie wpasowuje się we współczesną ścieżką dźwiękową codzienności.

O nowym, trzecim już albumie Marka niewiele jest jak na razie wiadomo. Póki co, wiemy że krążek będzie wydany pod szyldem Mark Ronson And The Business, a jego tytuł to „Record Collection„. Płyta ta ma ukazać się we wrześniu tego roku, a mają się na niej pojawić tacy goście jak m.in. Santigold, Scissor Sisters, MNDR, Q-Tip, Rose Eleanor Dougall, Spank Rock, Miike Snow i z tego co mi wiadomo D’Angelo, na którego powrót muzyczny czekają miliony fanów. Ronson jest jednym z lepszych producentów i jestem pewien, że nowy album z pewnością nie zawiedzie także warto na niego poczekać.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: