soul with a twist's Blog

Ne-Yo – Beautiful Monster + Champagne Life

leave a comment »

Amerykański piosenkarz pop/r’n’b ukrywający się pod pseudonimem Ne-Yo zafundował swoim fanom nie lada gratkę. Otóż zamiast jednego, wypuścił aż dwa nowe single, które mają na celu promocję nadchodzącego, czwartego już albumu muzyka zatytułowanego „Libra Scale„.

Pierwsza z piosenek, „Beautiful Monster” to wyprodukowany przez Stargate kawałek utrzymany w klimacie klubowym i nieco przypominającym inny przebój Ne-YoCloser„. Utwór może nie jest najwyższych lotów, ale myślę, że na listach przebojów powinien sobie spokojnie poradzić, szczególnie teraz kiedy muzyka taneczna zaczyna dominować właśnie w takich zestawieniach.

Vodpod videos no longer available.

Drugą singlem promującym najnowszy album Ne-Yo jest „Champagne Life” i w przeciwieństwie do „Beautiful Monster” jest to produkcja bardziej utrzymana w stylistyce r’n’b i już nieco bardziej przemawia do bardziej wymagającego słuchacza. Utwór nie jest może tak chwytliwy, jak jego poprzednik, ale to całkiem zgrabna piosenka, która daje nadzieję, że nowy album nie powinien zawieść fanów Ne-Yo.

Nowy album Ne-Yo ma ukazać się po wakacjach, gdzieś w okresie jesiennym. Niestety dokładnej daty premiery nowego krążka jeszcze nie znamy. Płyta ma nosić tytuł „Libra Scale„, a jej tematem przewodnim ma być ludzka moralność – decyzja o tym co w życiu tak naprawdę się liczy. Pieniądze, potęga, sława, czy miłości. Zapowiada się całkiem interesująco. Mam nadzieję, że płyta będzie równie dobra co ostatni album „Year of the Gentleman„, a może nawet i nieco lepsza.

Reklamy

Written by soulwithatwist

Czerwiec 12, 2010 @ 8:27 am

Napisane w Music, Music News

Tagged with , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: