soul with a twist's Blog

Rihanna – Rockstar 101 + Te Amo (Official Videos)

leave a comment »

Ci, którzy po obejrzeniu klipu do „Rude BoyRihanny liczyli, że może artystka wreszcie zdecydowała się porzucić ten cały mroczny image, będą mocno zawiedzeniu po obejrzeniu dwóch nowych klipów do singli „Rockstar 101” i „Te Amo„.

Pierwszy na odstrzał idzie „Rockstar 101„, na którym gościnnie udziela się znany z działalności w zespole Guns N’ Roses, gitarzysta Slash. Rihanna nawet oddaje mu mały hołd w klipie. Co do samego obrazka to jest czarno-biały i nie doszukamy się w nim raczej żadnych pozytywnych elementów. Sama piosenka jest dość zadziorna – w końcu opowiada o byciu gwiazdą rocka, której życie przeważnie wypełnione jest dość mrocznymi elementami. Rihanna prezentuje się w nim całkiem fajnie, ale jak dla mnie klip zatracił się trochę w tym ponurym klimacie dlatego do końca go nie kupuję.

Drugi klipy, jaki dostajemy od Rihanny to obrazek do piosenki „Te Amo„. O ile piosenka wydaje się być wpadającą w ucho letnią balladą to klip stara się nam udowodnić, że jest to dzieło z większą głębia niż słuchacz mógł początkowo przypuszczać. Otóż teledysk prezentuje nam wzloty i upadki gorącego romansu artystki z kobietą i o ile na ekranie nic nie jest za bardzo graficznie ukazane, możemy się domyślać jak bardzo gorący jest to związek. Z jednej strony obrazek jest całkiem udany, bo wizualnie prezentuje się tam wszystko bardzo ładnie. Z drugiej natomiast czy do tak letniego utworu potrzebowaliśmy aż tak prowokującego teledysku? Nie oczekiwałem, że dostaniemy Rihanne biegającą po plaży w stroju kąpielowym, ale spodziewałem się czegoś bardziej sprzyjającemu letniemu klimatowi, który piosenka „Te Amo” zdaje się emanować. No cóż, nie można mieć wszystkiego.

Vodpod videos no longer available.

PROPS to BMF

Reklamy

Written by soulwithatwist

Czerwiec 12, 2010 @ 8:59 am

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: