soul with a twist's Blog

Britney Spears – Hold It Against Me

leave a comment »

Amerykańska gwiazda muzyki pop Britney Spears szykuje się do wydania nowego, siódmego w swojej karierze albumu i w związku z tym zaprezentowała nam jakiś czas temu najnowszą piosenkę zapowiadającą właśnie ten krążek.

Kawałek nazywa się „Hold It Against Me” i został on wyprodukowany przez Maxa Martina, Dr. Luke’a i Bonnie McKee. Martin i Luke to bardzo dobrze znani producenci muzyczni, którzy już nie raz współpracowali z Britney. Są oni także odpowiedzialni tworzenie hitów dla takich artystów, jak m.in. Ke$ha, czy Katy Perry.

Po pierwszym odsłuchaniu trzeba przyznać, że piosenka nie bardzo odróżnia się od tego, co proponują nam inne aktualnie podziwiane gwiazdy muzyki pop. Jednak po wielokrotnym przesłuchaniu można śmiało stwierdzić, że „Hold It Against Me” to naprawdę udany klubowy kawałek. Tekst może nie jest najwyższych lotów, ale czy ktoś analizuje teksty piosenek w trakcie tańca w dyskotece? Szczerze w to wątpię. Najnowszy singiel Britney został wręcz stworzony, żeby zawładnąć parkietami w 2011 roku.

Hold It Against Me” bije jak na razie rekordy popularności i już od minionego piątku okupuje pierwsze miejsce gorącej setki Billboardu. Klip do piosenki ma ukazać się 13 lutego, a nowego albumu od Britney możemy spodziewać się w marcu.

Reklamy

Written by soulwithatwist

Styczeń 25, 2011 @ 6:54 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: