soul with a twist's Blog

Kanye West & Jay-Z – H*A*M

with one comment

Nareszcie dostaliśmy pierwszy owoc zrodzony ze współpracy dwóch gwiazd hip-hopowych, Kanye Westa i Jay-Z. „H*A*M” to pierwszy singiel zwiastujący album kolaboracyjny pomiędzy tymi dwoma artystami. Odsłuch piosenki po skoku.

H*A*M” to w skrócie „Hard As A Motherf*cker”, a za produkcję kawałka odpowiada Lex Luger, amerykański producent muzyczny znany głównie ze współpracy z Rick Rossem. Piosenka ma dość charakterystyczny bit, który w sumie jest znakiem rozpoznawalnym producenta tego utworu, więc jak ktoś skojarzy piosenkę Rick RossaB.M.F. (Blowin’ Money Fast)” z „H*A*M” to na pewno jest na dobrym tropie.

Sam singiel zaś nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem i wydaję mi się, że został on wypuszczony po to, żeby zrobić trochę zamieszania wokół całego projektu. Mam nadzieję, że reszta płyty Kanye Westa i Jay-Z, pt. „Watch The Throne” będzie obfitowała w nieco lepsze produkcję. Singiel można już kupić w sieci, a samego albumu możemy spodziewać się podobno w marcu(podobno, bo to jeszcze nie jest przesądzone).

Reklamy

Written by soulwithatwist

Styczeń 25, 2011 @ 6:23 pm

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. […] miłosna. Kawałek jest dobry, ale niestety nie zaskakuje niczym nowym. Tak, jak w przypadku „H*A*M” Kanye Westa i Jay-Z mam nadzieje, że jest to piosenka, która ma za zadanie przypomnieć ludziom nadejście drugiego […]


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: